#61 2009-07-08 19:49:26

Tamara Schneider

Jounin

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 13

Re: Hol główny

Prychnęła
-On totalnie nie czai o co mi chodzi - spojrzała na gruchającą siostrę - Piję do tego, półinteligencie, że zapewne wychowywałeś się z resztą pociesznej gromadki - podniosła się,, wściekła. Oj, wychodziła z niej ta ciemna strona coraz częściej.

Offline

 

#62 2009-07-08 19:49:54

Sarah Schneider

Jounin

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 29

Re: Hol główny

-Tamara, uspokój się - stanęła w obronie chłopaka i puściła rączkę walizki - On dopier oco przyjechał, a ty już go męczysz!

Offline

 

#63 2009-07-08 19:52:14

Adam Nesterow-Fletcher

Jounin

Zarejestrowany: 2009-07-08
Posty: 11

Re: Hol główny

- jak mogę... rozumieć... skoro nie wiem o kim mówisz - odpowiedział tylko zwieszając głowę zupełnie jak dziecko które zrobiło coś złego i zostało za to ochrzanione.
Cóż, Adam był za to wdzięczy Sarze za stanięcie w jego obronie bo jakby nie patrzeć on sam nie bardzo potrafił sam siebie obronić. Przełknął ślinę i westchnął cicho.
- nie znam tu... nikogo...

Offline

 

#64 2009-07-13 14:28:21

Tamara Schneider

Jounin

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 13

Re: Hol główny

-Wyjątek! - powiedziała, kręcąc oczyma - To dobrze, zwracam Ci honor - dodała, podnosząc się. Może pora już iść, widać ten maluch zaraz umrze ze strachu - Nie martw się, tylko ja wyzwę Cię od półinteligentów, reszta, niczym moja siostra zaleje Cię falą słodyczy i przyjmnie jak swego - dodała, wzdychając - Czekają Cię tu szczęśliwe dni, wśród cudownych przyjaciół!

Offline

 

#65 2009-07-13 14:41:05

Sarah Schneider

Jounin

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 29

Re: Hol główny

Było jej wstyd za siostrę. Policzki zaczeły ją palić i miała ochotę schować się gdzieś na koncu świata. I to jeszcze przed takim miłym chłopakiem.
-Nie każdy musi wiedzieć jaką masz opinię na temat akademika i jego mieszkańców - stwierdziła więc, powstrzymując drżenie głosu - Niech sam wyrobi swoją opinię.
Posłala mu przepraszjące spojrzenie. Czemu musial być świadiem takiej szopki?

Offline

 

#66 2009-07-13 14:48:04

Adam Nesterow-Fletcher

Jounin

Zarejestrowany: 2009-07-08
Posty: 11

Re: Hol główny

Co do określenia "maluch" to Adam jakoś nie mógł się zgodzić, ale postanowił to przemilczeć z jakiegoś... dziwnego powodu, który mógł okazać się po prostu tym, że bał się ewidentnie tej dziewczyny. Mimo, że jednak na początku naprawdę trząsł sie jak galaretka i nie mógł się przyzwyczaić do otoczenia to już powoli zaczął wykazywać swoje dziwne upodobania czy 'zboczenia'. Mianowicie: lubił czuć fizyczny kontakt z innymi ludźmi. Stanął za Sarą i objął ją dłońmi w talii. Oparł czoło o jej plecy. Trochę drżał na ciele, ale u niego to akurat było normalne.
- Przepraszam... nie chciałem jej zdenerwować... - powiedział do Sary, bo tylko ona mogła go teraz usłyszeć zważając na to, że chłopak i tak mówił dość cicho.

Offline

 

#67 2009-07-13 15:50:37

Tamara Schneider

Jounin

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 13

Re: Hol główny

Spojrzała na Adama, który najwyraźniej uznał, że może pomolestować jej siostrę. Co za dziwny człowiek!
- Szybki jesteś - skomentowała to. Na całe szczęście udało jej się ukryć pewną nutę zazdrości. Nieładnie, nie powinna być zazdrosna o takiego kogoś - a jednak!
Co za muł. I baran. I tchórz jakiś.

Offline

 

#68 2009-07-13 16:06:35

Adam Nesterow-Fletcher

Jounin

Zarejestrowany: 2009-07-08
Posty: 11

Re: Hol główny

Nie zrozumiał słów Tamary, bo on to robił odruchowo. Dla niego nie liczyła się płeć osoby którą przytuli, obejmie, dotknie, ale grunt by ta osoba pozwoliła na takie coś. On po prostu czuje się taki wystraszony bo nie wie co inni powiedzą na to jego 'zboczenie'... ale poza tym boi się też samej Tamary.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pkm-gra.pun.pl www.arenazerqv.pun.pl www.groupix.pun.pl www.bk-sas.pun.pl www.ochronasrodowiska.pun.pl