#16 2009-05-06 21:42:56

Holly Simons

Jounin

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 123

Re: Purple Mask Caffe

-czemu ty go tak nie lubisz, co? - spytała całkowicie poważnie, odkładając muffinkę.
-Może i nie grzeszy inteligencją, ale mnie lubi. czy to nie jest najważniejsze? - dodała, co wyglądało dość żałośnie - Nie jest idealny. Nikt nie jest. Nie moja wina, że jak rozdawali tam u góry talenty, to on stał w kolejce po urodę a nie coś wiecej. Ale za to ja stałam po inteligencję i wyglądam tak, jak wyglądam - samoocena nie była jej mocną stroną - więc to podwójnie miłe, że zwrócił na mnie uwagę.
Westchnęła i upiła trochę kakao.
-Może tak zapisane w gwiazdach? - spytała, parafrazując Chrisa.

Offline

 

#17 2009-05-06 21:46:41

Kevin Matters

Jounin

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 115

Re: Purple Mask Caffe

Zachłysnął się koktajlem jak go podeszła chrisowym powiedzonkiem.
- Ty mi kolegi nie cytuj, poza tym ciebie dobrze natura wyposażyła, bo i w inteligencję i w urodę. Jesteś atrakcyjna i zawsze byłaś i ci to nie raz mówiłem - fakt, parę razy powiedział - a czemu nie lubię Aleksa? Bo za dobrze go znam od złej strony. On nie tylko nie stał po nic poza urodą, ale chyba sam Lucyfer go uczył... albo raczej to on uczył Diabła... - prychnął niezadowolony. Chciał jej opowiedzieć o Aleksie jakiego znał, ale nie był ku temu przekonany.


http://img5.imageshack.us/img5/1071/bezna1zwy1kopia.jpg
"People kill, and people dying, children hurt,
can you see they are crying?"

Offline

 

#18 2009-06-21 19:36:00

Holly Simons

Jounin

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 123

Re: Purple Mask Caffe

-Dowód! - powiedziała, niemal oburzona. No cóż, nie, żeby zależało jej na Aleksie jakoś specjalnie, ale nie lubi bezpodstawnych oskarżeń.
Poza tym - może uderzyła w czułą strunę i teraz będzie traktował ją nieco inaczej? Tak, jak o tym marzy...Nie, nie, to wsadźmy między bajki. Kevin nie jest dla niej. Swoją droga - do kogo ciągnie młodego panna Mattersa? Chciała by się dowiedzieć...

Offline

 

#19 2009-06-21 19:41:08

Kevin Matters

Jounin

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 115

Re: Purple Mask Caffe

Założył nogę na nogę i spojrzał na nią dobierając odpowiednio słowa.
- to pusty osiłek. znęca się nad słabszymi, nie tyle fizycznie to psychicznie i w ogóle - powiedział dość ogólnikowo, ale na samo wspomnienie tego kretyna robiło mu się niedobrze. Poza tym nie chciał by skrzywdził Holly, bo ona jest o czterdzieści poziomów nad nim. No i... Kevin nie lubi używać przemocy, a gdyby Holly coś złego spotkało to zniżyłby się do poziomu ulicznego złodziejaszka i przylał temu... temu... Aleksowi! Co pewnie skończyłoby się miesięczną hospitalizacją... dla Kevina.


http://img5.imageshack.us/img5/1071/bezna1zwy1kopia.jpg
"People kill, and people dying, children hurt,
can you see they are crying?"

Offline

 

#20 2009-06-21 20:16:47

Holly Simons

Jounin

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 123

Re: Purple Mask Caffe

-Ech, podaj przykład - i tak w kółko.
-Kevin, a może będę z nim szczęśliwa? - spytała, upijając nieco koktajlu. Wiedziała, że nie będzie - Nie mogę całe życie czekać na.... na tego jednego, jedynego. Nie mogę - powiedziała.
Gdyby nie fakt, że jeden jedyny siedzi przy tym samym stoliku, byłoby cudownie.

Offline

 

#21 2009-06-21 20:25:22

Kevin Matters

Jounin

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 115

Re: Purple Mask Caffe

Spojrzał na nią uważnie zupełnie ignorując 'prośbę' o podanie przykładu.
- jesteś młoda, dziewczyno - powiedział - Czekać całe życie nie będziesz, co najwyżej do 20-stki.
skomentował i założył ręce. westchnął i chwilę się zamyślił.
- poza tym skąd wiesz czy nie masz pod ręką swojego wymarzonego faceta?
Szczerze to wydawało mu się, że Holly od jakiegoś czasu dziwnie próbuje... hmm... jakoś coś mu perswazyjnie uświadomić czy coś? Eh... Kevin może i jest mało domyślny, ale jakby nie patrzeć dba o Holly i zależy mu na niej.


http://img5.imageshack.us/img5/1071/bezna1zwy1kopia.jpg
"People kill, and people dying, children hurt,
can you see they are crying?"

Offline

 

#22 2009-06-21 20:42:46

Holly Simons

Jounin

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 123

Re: Purple Mask Caffe

-Oj, między mną a moją matką nie ma zbyt dużej różnicy wieku. A ona już znała tatę - stwierdziła z uśmiechem.
Fakt, ich rodzice poznawali się bardzo młodo i młodo zakładali rodziny. Mieli szczęście
Gdy wspomniał o wymarzonym facecie w zasięgu ręki przez chwilę jej mina wyrażała najwyższe zdumienie. Nawet się zaczerwieniła! Jednak sekundę później uzyskała animusz i nawet się uśmiechnęła...
- W zasiegu ręki mam kelnera... I Ciebie - stwierdziła radosnie - Ale nie będę się starać zbyt dosłownie odbierać twoich metafor.

Offline

 

#23 2009-06-21 20:49:17

Kevin Matters

Jounin

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 115

Re: Purple Mask Caffe

- Taa.. - stwierdził i odwrócił się szukając wzrokiem kelnera - ten kelner to niezła partia jak lubisz 'kaczy kuperek' i pryszcze.
Taa, może i miły nie był, ale rację w tym stwierdzeniu miał, poza tym może chciał swoje szanse podwyższyć?
- Hmm... poza tym masz mnie.... jestem otwarty na propozycje - uśmiechnął się odwracając się do niej.


http://img5.imageshack.us/img5/1071/bezna1zwy1kopia.jpg
"People kill, and people dying, children hurt,
can you see they are crying?"

Offline

 

#24 2009-06-21 20:58:16

Holly Simons

Jounin

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 123

Re: Purple Mask Caffe

Ta rozmowa wchodziła na bardzo niebezpieczny tor. Nie, żeby jej się nie podobała, no ale...
Jeszcze sobie narobi nadziei.
-Oczywiście. Gustuję w takich jak on - stwierdziła, patrząc mu w oczy. Starała się nie być zbyt poważna i nie odrzucić lekkiego tonu - Otwarty na propozycje. A jakie ja mogę mieć propozycje? - spytała podstępnie - Wiesz, muszę znać swoje prawa - dodała.
Uch. Miała nadzieję, że nie robi tego tylko dlatego, by wbić z jej głowy Aleksa. To by było zbyt okrutne.

Offline

 

#25 2009-06-21 21:07:49

Kevin Matters

Jounin

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 115

Re: Purple Mask Caffe

Kevin swoje wiedział i swoje rozumiał. Nie miał w żadnym wypadku zamiaru jedynie wyperswadować jej Aleksa i robić jej złudną nadzieję... nawet jeśli w rezultacie tak by to się skończyło.
- no wiesz, prawo do wychodzenia z domu, trzy posiłki w ciągu dnia - uśmiechnął się miło - daj spokój, ale szczerze, jakbyś miała wybierać, to wolałabyś mnie czy ...- rozejrzał się i jego wzrok padł na jakiegoś wysokiego bruneta przy stoliku pod przeciwległą ścianą - ... jego?


http://img5.imageshack.us/img5/1071/bezna1zwy1kopia.jpg
"People kill, and people dying, children hurt,
can you see they are crying?"

Offline

 

#26 2009-06-21 21:27:22

Holly Simons

Jounin

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 123

Re: Purple Mask Caffe

Ni eladnie pan pogrywa! Tak nie wolno. Czy chce pan do reszty pozbawić godności tę biedną istotę.
-Truudny wybór - podjęła jednak grę - Gdyby oceniać jedynie powierzchowność... Chyliłabym się ku niemu, lubię brunetów. I to jeszcze ciemnych - powiedziała złóśliwie - Jednak biorąc pod uwagę całość, to Ciebie. Bo poprawiasz mi humor.
I...Nie, ale o tym ani nie pomyślimy, ani nie powiemy.
-A co do warunków są znośne. Co chciałbyś w zamian?

Offline

 

#27 2009-06-21 21:32:56

Kevin Matters

Jounin

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 115

Re: Purple Mask Caffe

- czyli jednak ci humor poprawiam? a myślałem, że tylko irytuję - uśmiechnął się i potknął palcem wskazującym jej noska.
po chwili odsunął rękę i oparł się o stolik. Wsunął włosy za uszy i spojrzał na nią.
- co chce w zamian? - udał ze myśli nad tym intensywnie - Wielką kartę Swobód - zaśmiał się - nie, no, z resztą po co komu takie dziwne warunki, z tym to akurat tylko żartowałem.
Interesujący jest sposób myślenia Kevina, gdyż on próbuje od ludzi wyciągnąć potrzebne mu informacje nie wprost, ale analizując każde zachowanie rozmówcy czy rozmówczyni. Albo po którymś z rodziców to odziedziczył, albo po dziadziusiu od strony ojca, bo ilekroć Eric wspominał swojego nieżyjącego ojca to mówił, że był bardzo spostrzegawczy, ale nigdy nei mówił w jaki sposób....


http://img5.imageshack.us/img5/1071/bezna1zwy1kopia.jpg
"People kill, and people dying, children hurt,
can you see they are crying?"

Offline

 

#28 2009-06-21 22:01:31

Holly Simons

Jounin

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 123

Re: Purple Mask Caffe

No i koniec tej dziwacznej rozmowy.
-Tak, poprawiasz - stwierdziła - ale potrafisz równie mocno irytować - dodała wesoło, kręcąc głowa
Nie wiedziała co Kevin mógł odkryć dzięki tej rozmowie. Ale najważniejsze - co jej to da.

Offline

 

#29 2009-06-21 22:05:48

Kevin Matters

Jounin

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 115

Re: Purple Mask Caffe

Kevin miał w swojej rozczochranej łepetynie ułożony już zarys pewnego planu, ale czego dotyczył ani jak wyglądał nikomu nie wiadomo. (nawet narratorowi xD) A co to Holly da? Może więcej niż mogłaby przypuszczać.
- No ale... powiedz mi... Aleks... wie, że uczysz się w rzeczywistości która w jego małym światku nie miałaby prawa bytu?
Szczerze go to interesowało to spytał. Słyszał, ze podobno ktoś [chyba Chris] powiedział komuś o Henge, ale tylko go wyśmiano i stwierdzono że wszystko sobie wymyślił.


http://img5.imageshack.us/img5/1071/bezna1zwy1kopia.jpg
"People kill, and people dying, children hurt,
can you see they are crying?"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.niebianscypogromcy.pun.pl www.swiat-cs.pun.pl www.srk-priyanka.pun.pl www.izabelcik.pun.pl www.pokemonsteam.pun.pl